Інформація про Клуб

Спершу хочемо подякувати за вибір ТА «Світами разом з нами»! Сподіваємося на довгу і плідну співпрацю. Ми гарантуємо своєчасну, професійну і повну допомогу у сфері туризму, і для цього вирішили створити Клуб, в рамках якого, Ви зможете отримувати ряд привілеїв, знижок, подарунків!
Стати учасником Клубу дуже просто: необхідно придбати будь-який продукт у ТА Світами разом з нами, заповнити Анкету і отримати картку Клубу.
Картка Клубу надає власникові такі привілеї: 1) Бонус у розмірі 2% від вартості придбаного продукту у ТА Світами разом з нами (деталі у розділі Бонусна програма) 2) Бонус за підписку у соцмережі на офіційні сторінки ТА Світами разом з нами (деталі у розділі Бонусна програма) 3) Бонус за відгук на сайті або фейбуці (деталі у розділі Бонусна програма) 3) Участь у розіграші подарунків і турів від ТА Світами разом з нами (деталі у новинах у соцмережах) 4) Безкоштовне користування путівниками та Бібліотекою Клубу 5) Отримання знижок, подарунків від наших Партнерів (деталі у новинах у соцмережах)

Пошук туру

Шукати