Бонусна програма

Базові умови користування карткою учасника Клубу і нарахування Бонусів:
- картка Клубу надається всім клієнтам, які заповнили Анкету і оформили будь-який продукт у ТА Світами разом з нами
- картка Клубу є накопичувальною карткою, за кожний придбаний продукт Вам буде нарахований бонус у розмірі 2% від вартості послуги*
- картка Клубу закріплюється за номером телефону, на який надходитиме вся інформація про кількість накопичених і використаних бонусів
- картка Клубу не є іменною, тому може використовуватися друзями і рідними, що збільшує суму бонусів на Вашому рахунку, але використати накопичені бонуси може тільки власник номеру телефону (друзі і рідні відпочивають, а ви отримуєте кошти на свою наступну подорож;))
- для нарахування бонусів необхідно повідомити номер картки при оформленні послуги, або фактично її пред’явити
- використати бонуси можна при придбанні наступного продукту у ТА Світами разом з нами, шляхом зменшення суми замовлення на кількість бонусів.
- 1 бонус = 1 грн
*нарахування бонусів відбувається в перший день початку надання послуги; ТА Світами разом з нами залишає за собою право не нараховувати бонуси за продукти, придбані за акційними і «промо» тарифами.
Начастіші Питання: Коли можна скористатися бонусом? - В перший же день початку дії придбаної послуги (наприклад, ви придбали автобусний тур з датою виїзду 15 вересня, 15 вересня вже можна оформляти наступний тур зі знижкою!) Як скористатися бонусами? - При оформленні будь-якого продукту у ТА Світами разом з нами, просто вкажіть, що хочете використані нараховані бонуси.

БОНУСИ ЗА ПІДПИСКУ
Ми дуже раді нашим підписникам, адже, будемо впевнені, що наші друзі будуть вчасно проінформовані про всі новини туристичного ринку, про всі цікаві тури, про гарячі тури, про розіграш подарунків і знижок, відкриватимуть для себе нові країни і усілякі цікавинки ;)
Але щоб до цієї всієї "користі" додати чогось "приємного", ми вирішили віддячити нашим підписникам гарантованою знижкою у розмірі 1% на ВСЕ! І на промо також! Як отримати бонус? Дуже просто: підписатись на нашу сторінку у Instagram (svitamy_razom_z_namy) та у Facebook (svitamyrazomznamy) і на момент оформлення продукту у ТА Світами разом з нами, бути підписником. При оформленні вказати, що Ви є підписником і автоматично гарантовано отримати знижку у розмірі 1%.
БОНУСИ ЗА ВІДГУК
Залиште свій відгук на нашому сайті або на нашій сторінці у Facebook і отримайте від нас 100 бонусів на рахунок!

Пошук туру

Шукати