Picture about the company

Єгипет

Гостинний екзотичний Єгипет здивує вас не тільки історією стародавньої цивілізації, пірамідами і гробницями фараонів. Найяскравіші враження залишає казковий підводний світ Червоного моря. Неймовірні коралові рифи, різнокольорові рибки, черепахи і морські корови притягують дайверів з усього світу. Круїз Нілом, єдиною прісноводною рікою Єгипту, відкриває таємниці давньоєгипетської цивілізації часів фараонів. Олександрія, музеї Каїра, Гора Мойсея, Монастир Св.Катерини на Горі Синай і звичайно ж піраміди Гізи, Сфінкс, усипальниці фараонів і Луксор – “місто живих” і “місто мертвих” – ваблять допитливих туристів в Єгипет. Можливість купатися і засмагати цілий рік роблять Єгипет найкращою країною для відпочинку.
А ви знаєте що Червоне море – одне з найбільш екологічно чистих морів світу? У Червоне море не впадає жодна річка. Воно є найтеплішим морем, так як по всій глибині температура не падає нижче + 21 ° С. І якщо на мілководді зимовими ночами вода може охолодитися до +18 ° С, то зі сходом сонця за пару годин різниця температур вирівнюється.

Море: Червоне море
Тривалість польоту: 3,5 години
Віза: для громадян України віза оформляється по прильоту і коштує 25 $ на 30 днів, ще за 5$ вам запропонують заповнити міграційну картку. Насправді це дуже просто і можна впоратися самостійно. Потрібно вказати: рейс, країну і місто, звідки ви прилетіли, прізвище та ім’я, дату народження, національність, номер паспорта, назву готелю в який ви прямуєте, -все латинськими друкованими літерами, і вказати мету подорожі – «tourism».Якщо ви прилетіли в Шарм-Ель-Шейх і не плануєте залишати Синайський півострів, ви маєте право отримати безкоштовну візу, написавши на звороті міграційної картки «SINAI ONLY». Термін дії такої візи знедавна зменшили до 14 днів. Але будьте уважні: для вас будуть закриті напрями – Хургада, Каїр, Луксор, район Суецького каналу і північний Синай.

Замовте тур прямо зараз і отримайте консультацію безкоштовно!

Замовити тур

Контакти