Picture about the company

Кіпр

Місце, де з піни морської народилась прекрасна Афродіта. Про Кіпр згадують одним з перших, коли мова заходить про відпочинок на морі.
Тут всюди ростуть лимони, мандарини і апельсини, в повітрі витає солодкий запах цитрусів, а ласкаве Середземне море вабить до себе золотистими пляжами та теплою морською водою, саме через це тури на Кіпр користуються шаленою популярністю у всьому світі. Божественний, найтепліший середземноморський острів приваблює всіх, і особливо жінок. Адже кожна з нас мріє хоч раз в житті опинитися на місці Афродіти.
Море: Середземне море
Сезон: клімат на Кіпрі без перебільшення казковий. Він вважається одним з найм’якших і найкорисніших для здоров’я в світі. Завдяки йому тривалість життя на острові набагато більша, ніж в інших розвинених країнах. Найкраще приїжджати на відпочинок до Кіпру весною та восени. В цей час температура тримається в комфортних межах і море достатньо прогріте для купання.

Влітку термометр стабільно показує 25-36° С, проте висока вологість і прохолодний морський бриз допомагають легко переносити спеку. Море на Кіпрі в цей період має комфорту температуру 24-28 ° С. Найспекотніший місяць – серпень. Наприкінці літа повітря на острові розігрівається до +45 ° С і вище, тому в цей час місцеві жителі перебираються в більш прохолодні райониТривалість польоту: 2 години
Віза: для в'їзду на Кіпр громадянам України необхідно відкривати візу.
Валюта: євро
MUST HAVE: Пафос, скелі Афродіти, Тродос, купальня Адоніса.

Замовте тур прямо зараз і отримайте консультацію безкоштовно!

Замовити тур

Контакти