Picture about the company

Мальдіви

У перекладі з санснкріпта Мальдіви означають «гірлянда з островів» – «Мала- діва»
99% архіпелагу становить океан і тільки 1% – суша. . Островів в державі 1196 з них тільки 203 заселено. Мальдіви це ланцюг з двадцяти коралових атолів, розташованих в екваторіальних водах Індійського океану.

Готелі на Мальдівах зазвичай займають цілий острів. М’який тропічний клімат і прекрасні пляжі і лагуни зробили Мальдіви туристичним раєм і синонімом дорого релаксу. Прекрасні види, блакитне море, кращі СПА комплекси в готелях, відсутність шкідливих тропічних комах і доброзичливий персонал готелів залучають все більше відпочиваючих на райські пляжі Мальдів. Відпочинок на Мальдівах вважається найбезпечнішим і найромантичнішим. 

Майже всі готелі пропонують проведення незабутніх весільних церемоній з фотосесією. Мальдівські острови – кращий вибір для поїздки в медовий місяць. Але крім спокійного відпочинку і єднання з природою на Мальдівах вас чекають незабутні екскурсії та розваги. Популярні види спорту на Мальдівах: серфінг, парасейлінг, катамаран, віндсерфінг, вітрильний спорт, водні лижі.
Відпочинок на Мальдівах відразу ж починається з екзотики - ваш літак сідає в аеропорту на окремому острові і готель надсилає за вами свій трансфер – це може бути і швидкохідний катер і гідролітак. Пригоди починаються!

Мальдіви ідеальні для дайвінгу та снорклінга. Видимість під водою до 40м!

Барвистий підводний світ атолів дуже крихкий. Тому дуже важливо не торкатися до представників водної фауни і не ламати і не витягувати з води корали і раковини. На Мальдівах заборонено підводне полювання

Мальдіви- мусульманська країна. Бажано дотримуватися деяких обмежень:
Не можна розпивати спиртні напої за межами готелів
Нудизм і топлес суворо заборонені законом
При відвідуванні місцевих населених пунктів бажано одягати одяг, що прикриває плечі і коліна

Заборонено провозити:
Алкоголь, в тому числі і з Duty Free; свинину, наркотики, анти-ісламську літературу, тварини, рослини, порнографічні матеріали. Провезення професійної відео та фото-апаратури тільки за спеціальним дозволом (узгодження з міністерством туризму через оператора)

Замовте тур прямо зараз і отримайте консультацію безкоштовно!

Замовити тур

Контакти