Picture about the company

ОАЕ

ОАЕ – одна з найцікавіших країн для наших туристів. Мільярди нафтових доларів допомогли перетворити пустелю на казковий оазис. Об’єднані Арабські Емірати – багата молода країна з суворими мусульманськими законами. Східний колорит, гостинність і розкіш, рукотворні сади і пляжі, найбільші торговельні та розважальні центри та аквапарки, хмарочоси, сафарі по пустелі з верблюдами, автомати з золотими злитками, неймовірні розваги і сніг серед спеки і дайвінг з акулами, все, що ви тільки зможете придумати для вас організують в ОАЕ. Який би регіон ви не обрали для відпочинку-Дубай або Абу-Дабі, Шарджу або Фуджейру, – Арабскі Емірати зможуть не тільки здивувати вас, але і зроблять вас щасливішими! Адже недарма у минулому році в Еміратах створили спеціальне міністерство щастя!
Відпочинок в ОАЕ комфортний і безпечний. Злочинність тут практично відсутня. Проте, є обмеження, які стосуються самих туристів.
ОАЕ – мусульманська держава, і, незалежно від вашого віросповідання і звичок, тут необхыдно дотримуватися місцевих законів. Штрафи за порушення дуже великі і можуть навіть призвести до тюремного ув’язнення незалежно від громадянства порушників.

В Еміратах заборонено розпивати алкоголь в громадських місцях і з’являтися в громадських місцях у п’яному вигляді. У період Рамадану, (місяць суворого мусульманського посту) заборонено також приймати їжу на людях і навіть жувати жуйку. Але все це не стосується туристичної зони територій готелів.
Куріння в громадських місцях також під забороною.
Проявляти почуття на вулиці – заборонено. Не цілуйтеся на людях, не обіймайтеся і не ходіть за руку зі своєю другою половинкою. Всі ці невинні дії – табу в ОАЕ.
Так само образою для мусульман буде ваш зовнішній вигляд, якщо ви вийдете на вулицю в дуже відкритій сукні або шортах. Особливо суворим вважається емірат Шарджа. Тут дівчатам прийдется дотримуватися дрескоду. А ще в цьому штаті – абсолютний сухий закон. Магазинів зі спиртними напоями немає взагалі. Дубай – більш зовнішньооріентований і лояльний до туристів емірат, але правилами нехтувати не варто, порушення можуть спричинити за собою кримінальну відповідальність і депортацію з країни.
В Еміратах заборонені азартні ігри і, звичайно, будь-які наркотики, і навіть багато лікарських препаратів, наприклад «Валокордин», «Корвалол», «Пенталгін», «Иммодиум».
Обережним слід бути любителям селфі. Не можна фотографувати державні установи, військові об’єкти, автомобілі та будинки держслужбовців, жінок в національному одязі, чоловіків без їх дозволу.
Але справжнього мандрівника не злякають обмеження, і відпочинок в Арабських Еміратах буде найяскравішим вашим спогадом! А ми зробимо для цього все необхідне.
Море: Перська затока, Індійський океан.
Сезон: Найкращий час для поїздки в Емірати – період з жовтня по травень. Взимку, з грудня по лютий, в ОАЕ тепла і сонячна погода: від +20 до +30 ° C. Влітку +45 ° C вдень і переносити таку спеку можна тільки під кондиціонером, які, до речі, є скрізь, і навіть на автобусних зупинках.
Тривалість польоту: 5 годин
Віза: З 31.12.2017 туристична віза для громодян України є безкоштовна. Дітям віза ставиться окремо в дитячий паспорт.

Валюта: Грошова одиниця країни – Дирхам (AED) Найбільш вигідний курс обміну – для банкнот номіналом в $ 100, для дрібних купюр він помітно нижче. Американські долари повсюдно приймаються до оплати, однак розраховуватися дірхамамі вигідніше. Банки працюють в суботу-середу з 8:00 до 13:00, по четвергах – до 12:00. Обмінні пункти відкриті з 8:30 до 13:00 і з 16:30 до 20:30. П’ятниця – вихідний.

MUST HAVE: Дубай + Burj Khalifa, Абу Даби - столица ОАЭ, Ferrari Park, Aquaventure.

Замовте тур прямо зараз і отримайте консультацію безкоштовно!

Замовити тур

Контакти