Picture about the company

Шріланка

Шрі Ланка подарує вам чудовий пляжний відпочинок на березі океану і незабутні враження, якщо ви вирішите досліджувати острів. Тут є цікаві історичні пам’ятники, гори і чайні плантації, розкішні водоспади, безліч колоритних буддистських і індуїстських храмів.
Аюбован! Так звучить ланкійське вітання. Екзотика буде всюди. Вранці вас розбудить свист бурундуків. Вони не соромлячись забежуть до вас на сніданок, бурундучкі близько готелів майже ручні. Мавпи і варани. Пальми. Тропічні джунглі. Кокос. Гори і чайні плантації. Слони. Екзотична місцева кухня. Звуки барабанів. І, звичайно ж, Індійський океан.
Крім того, відпочинок на Шрі Ланці можна поєднати з відпочинком на Мальдівах і в ОАЕ (Дубай)

Варто відвідати:
-«Левову скелю» Сігію із залишками замкового комплексу п’ятого століття до нашої ери. Краєвид з 180 метрової скелі приголомшливий. Але піднятися треба буде по сходах. -Священне місто Канді і Храм Зуба Будди- одну з основних реліквій буддизму -Слонячий притулок в Пінавелла і відкритий для туристів Національний парк Яла. У парку ви зможете побачити слонове сімейства, буйволів, і можливо, безліч інших тварин і птахів, якщо пощастить, в натуральному середовищі проживання. Живуть там і леопарди і крокодили, і шріланкійські ведмеді, олені та всяка дрібніша живність, дуже багато екзотичних птахів. Обов’язково заплануйте поїздку на сафарі. -Місто Нувара Елію, або «маленьку Англію», щоб побачити колоніальне минуле острова і неодмінно заїхати на чайну фабрику. -Золотий печерний храм в Дамбулла 1го століття до н.е, щоб побачити 157 статуй Будди.          
Можна побачити китів. Годувати величезних морських черепах. Ловити хвилю на сьорфі. Кататися на місцевих «тук-туках» і поїзді через джунглі. Знайти в сувенірній крамниці для свого будинку «правильну» екзотичну маску «від злих духів». Приміряти сарі або чоловічий саронг і раптово його купити. Відвідати аюрведичне СПА і сад спецій. Зайнятися йогою або влаштувати дискотеку на пляжі …

Замовте тур прямо зараз і отримайте консультацію безкоштовно!

Замовити тур

Контакти