Picture about the company

Таїланд

Королівство Таїланд- це країна усміхнених людей, храмів і орхідей. Їдуть сюди за відпочинком на чудових пляжах, за розвагами, що бентежать уяву, за екзотичною красою природи, відомим у всьому світі тайським масажем і азіатською кухнею, що багата на морські продукти і екологічно чисті екзотичні фрукти.
Тайці називають свою країну- країною слона. Білий слон є символом королівської сім’ї, яку в країні поважають. На мапі обриси Таїланду і дійсно віддалено нагадують голову слона, що опустив хобот між Сіамською затокою і Андаманським морем.
Море: Андаманське море і Сіамська затока

Сезон: клімат в Таїланді м’який тропічний, але має свої особливості в регіонах. І хоча в Таїланді немає розділення сезонів як в нашій частині земної півкулі, зважаючи на час мусонних дощів, можна сказати, що пік туристичного сезону в Паттаї , Пхукеті, Ко Чанзі, Крабі припадає на нашу зиму, а на о.Самуї краще летіти літом.

Тривалість польоту: 9,5-11 годин
Віза:
туристична віза до 15 днів перебування в країні оформлюється по прильоту і коштує 60$. Для оформлення візи вам необхідно мати із собою закордонний паспорт, ваучер на проживання, квитки в зворотньому напрямку, як мінімум 650$, міграційну карту (видається в літаку), заповнену анкету на візу (можна отримати у нас в агентстві) і ваше кольорове фото 4х6 см. Оплата за візу приймається тільки в місцевій валюті, але радимо обмінювати тільки необхідну для візи суму за межами аеропорту курс буде суттєво цікавіший.

Якщо ви плануєте затриматись в Таїланді від 30 до 60 днів – потрібно буде звертатись за візою в консульство Таїланду в Україні зі стандартним пакетом документів, включаючи довідку з місця роботи і довідку про доходи. Вартість візи буде 40$.

Валюта:
Грошова одиниця Таіланду- THB – бат. В туристичних центрах курс обміну як правило самий вигідний. В готелях – нижчий. Чим більше доларова купюра – тим вище курс обміну. Але можуть виникнути проблеми зі старими 100 $ випуску до 1996 року.
MUST HAVE: Siam Ocean World, о. Самуї, Бангкок, тропічний сад Нонг Нуч. Слонове Шоу, Острів Ко Лан, Річка Квай, Крокодилова ферма, о. Крабі, о. Ко Чанг.

Замовте тур прямо зараз і отримайте консультацію безкоштовно!

Замовити тур

Контакти