Найпопулярніші напрямки

Турція

Туреччина - дивовижна і неповторна країна, джерело світової історії і усипальниця древніх цивілізацій, місце, де зароджувалися великі легенди, батьківщина біблійного і давньогрецького епосу, оспівана Гомером і вихваляння великими світу цього.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ОАЕ

ОАЕ - дивовижна і неповторна країна, джерело світової історії і усипальниця древніх цивілізацій, місце, де зароджувалися великі легенди, батьківщина біблійного і давньогрецького епосу, оспівана Гомером і вихваляння великими світу цього.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Єгипет

Єгипет завжди вважався країною легенд та дивовижних міфів . Якщо Ви хочете спробувати неймовірні солодощі та відчути аромат кави Ви одразу завітаєте до цієї країни.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Таїланд

Таїланд - дивовижна і неповторна країна, джерело світової історії і усипальниця древніх цивілізацій, місце, де зароджувалися великі легенди, батьківщина біблійного і давньогрецького епосу, оспівана Гомером і вихваляння великими світу цього.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Греція

Греція - дивовижна і неповторна країна, джерело світової історії і усипальниця древніх цивілізацій, місце, де зароджувалися великі легенди, батьківщина біблійного і давньогрецького епосу, оспівана Гомером і вихваляння великими світу цього.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Болгарія

Болгарія - дивовижна і неповторна країна, джерело світової історії і усипальниця древніх цивілізацій, місце, де зароджувалися великі легенди, батьківщина біблійного і давньогрецького епосу, оспівана Гомером і вихваляння великими світу цього.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Чорногорія

Чорногорія - дивовижна і неповторна країна, джерело світової історії і усипальниця древніх цивілізацій, місце, де зароджувалися великі легенди, батьківщина біблійного і давньогрецького епосу, оспівана Гомером і вихваляння великими світу цього.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Кіпр

Кіпр - дивовижна і неповторна країна, джерело світової історії і усипальниця древніх цивілізацій, місце, де зароджувалися великі легенди, батьківщина біблійного і давньогрецького епосу, оспівана Гомером і вихваляння великими світу цього.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шрі Ланка

Шрі Ланка подарує вам чудовий пляжний відпочинок на березі океану і незабутні враження, якщо ви вирішите досліджувати острів. Тут є цікаві історичні пам’ятники, гори і чайні плантації, розкішні водоспади, безліч колоритних буддистських і індуїстських храмів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Мальдіви

У перекладі з санснкріпта Мальдіви означають «гірлянда з островів» – «Мала- діва»
99% архіпелагу становить океан і тільки 1% – суша. . Островів в державі 1196 з них тільки 203 заселено. Мальдіви це ланцюг з двадцяти коралових атолів, розташованих в екваторіальних водах Індійського океану.

ДЕТАЛЬНІШЕ